Radiofrekvence

Co je radiofrekvence?

Neinvazivní, časově nenáročná metoda pro vypínání pokožky a remodelaci kontur obličeje. RF aplikujeme pomocí speciálních hlavic, které zahřívají tkáně v podkoží na vysokou teplotu, což způsobuje přeskupení a zúžení kolagenových vláken. Výsledkem ošetření je vypnutá, omlazená a osvěžená pleť a to nejen navenek, ale i hluboko v podkoží. Celkový efekt terapie radiofrekvencí je podroben stimulací kolagenových vláken, která jsou ,,stavebními kameny“ pleti. Čím lepší je jejich kondice, tím vypadá naše pleť mladší.

Jak to probíhá?

Radiofrekvence frakce je zcela bezbolestná a neinvazivní, proto nejsou třeba žádná omezení ani rekonvalescense. V průběhu aplikace pociťujete pouze teplo. Dlouhodobější výsledky RF se dostavují po 3 - 4 ošetřeních. Každé sezení trvá podle individuální indikace, od 20 do 30 minut. Účinek spočívá v zahřátí kůže v úrovni dermis a krátkodobě se dosáhne teploty až 41ºC, což nastartuje remodelaci a novotvorbu kolagenu. Okamžitě po zahřátí dermis dojde ke kontrakci a zesílení přítomných kolagenových vláken a tím následně k vyhlazení vrásek. Teplem poškozená stará kolagenová vlákna v ošetřené tkáni nastartují formování nového kolagenu. Lokální vzestup teploty v ošetřené oblasti vede také ke zvýšení prokrvení a metabolizmu tkáně.

Obličejová Radiofrekvence

Radiofrekvence koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu a úst, vyhlazené nebo zjemněné vrásky, zesvětlení pigmentových skvrn. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovností po akné.

Ošetření je ideální pro osoby s povadající pokožkou obličeje, krku a dekoltu, či jakékoliv jiné části těla, pro osoby, ženy, i muže, které chtějí výrazně zlepšit svůj vzhled. Pro zastavení stárnutí je dobré začít absolvovat RF již před 35tým rokem.

Ošetření nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivé ( klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti ) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá, prokrvená. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Protože stárnutí nelze zastavit, je vhodné buď průběžně při pravidelné kosmetice, nebo formou kúr v určitých intervalech ošetření opakovat.

CENÍK

  • Obličej + krk + dekolt
    • 950,- Kč
    • při ošetření 350,- Kč
  • Akce - balíčky
    • 3 + 1 zdarma 2850,- Kč
    • 4 + 1 zdarma 3800,- Kč
image